Кар'єра
В UKRRICHFLOT

UKRRICHFLOT це стабільний та надійний роботодавець, що налічує понад 1000 працівників компетентних, цілеспрямованих, відданих справі професіоналів, які щоденно забезпечують ефективне виконання бізнес-процесів підприємства
Кадрова політика UKRRICHFLOT направлена на досягнення кожним співробітником компанії максимальної ефективності. Удосконалення системи управління персоналом, покращення показників ефективності бізнесу, збільшення середньої заробітної плати є ключовими завданнями в роботі з персоналом
Ми забезпечуємо рівні можливості для працевлаштування:
 • чверть наших співробітників – жінки, що працюють переважно керівниками, менеджерами та фахівцями берегового складу
 • ми забезпечуємо роботою людей з інвалідністю та громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню
 • кожний 5 працівник UKRRICHFLOT – молодше 35 років, а ще третина – досвідчені професіонали віком старше 50 років

UKRRICHFLOT

найбільший річковий перевізник України з віковим досвідом, потужною транспортною інфраструктурою (порти, флот різних типів і районів плавання, плавмеханізація) і високопрофесійним персоналом.
Компанія перебуває у тісній співпраці з профспілкою – 100% працівників Компанії є членами Української професійної спілки працівників річкового транспорту. Профспілкова організація є учасником багатьох робочих і соціальних процесів, забезпечує додаткові пільги працівникам, надає можливості для оздоровлення, забезпечує гарантії надання матеріальної допомоги, організовує заходи культурно-масової роботи ті ін.

Для забезпечення законодавчих вимог до охорони праці, підвищення рівня безпеки праці на підприємстві функціонує Система охорони праці, проводяться години безпеки та відповідне навчання персоналу.

Компанія проводить атестацію робочих місць, надає додаткові відпустки, забезпечує різні режими роботи і відпочинку виробничого персоналу в залежності від погодних умов, виконує вимоги законодавства щодо забезпечення засобами індивідуального захисту.

Успіх у професійному і кар'єрному розвитку в Компанії залежить від досвіду, професіоналізму, результатів роботи та бажання працювати, тому ми чекаємо енергійних, працьовитих і талановитих людей у нашій команді, підтримуємо ініціативних і амбітних співробітників.

Переваги роботи
в UKRRICHFLOT

Корпоративне оздоровлення
Офіційне працевлаштування, максимальні соціальні гарантії
Комфортні умови праці
Стажування та професійне навчання за рахунок роботодавця
Конкурентна заробітна плата
Ефективна система винагород за результатами праці
Можливість участі в цікавих проектах
Досвід роботи в стабільній компанії з унікальною власною інфраструктурою
Перспектива професійного та кар’єрного росту
Програми підтримки вивчення та вдосконалення англійської мови

Можливостi
для випускникiв та студентiв

Як потенційний роботодавець, ми надаємо можливості для проходження студентами останніх курсів практики та стажування в підрозділах та на суднах Компанії.

Маєте бажання стати частиною нашої команди?
Зробіть перший крок – надішліть своє резюме.

Щорічно близько 50 студентів ВНЗ, коледжів проходять на підприємстві ознайомлювальну, виробничу та переддипломну практику. На протязі багатьох років Компанія співпрацює з навчальними закладами України: сьогодні укладено договори про співпрацю більш ніж з 10 навчальними закладами.

Надiслати резюме
Ми запрошуємо молодих лідерів пройти навчальну практику або довгострокову програму стажування та пропонуємо:
 • практичний досвід від професіоналів
 • складні, проте цікаві завдання
 • можливість стати частиною великого логістичного бізнесу
 • найкращим студентам буде запропоновано працевлаштування в Компанії

До уваги осіб, що мають намір працевлаштування НА СУДНА UKRRICHFLOT!

Зустрічаються випадки шахрайських дій з боку невстановлених осіб, які начебто діють від імені Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот» з метою працевлаштування членів екіпажів на судна Компанії!
Вказані особи діють під виглядом крюїнгових компаній (або посередників), які своїми діями створюють уяву про законність дій шляхом незаконного використання торгової марки, місця реєстрації працедавця, реквізитів, назви суден, підроблених документів, печаток та імені компанії UKRRICHFLOT.

Звертаємо увагу на те, що невідомі особи, використовуючи назву та репутацію Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот», можуть використовувати в назві створених ними компаній подібні тексти (назви) до назви UKRRICHFLOT, чим можуть вводити в оману моряків, що здійснюють пошук вакансій.

Будьте уважні!

З метою уникнення негативних наслідків від шахрайських дій пропонуємо перевіряти інформацію про наявність вакансій на суднах Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укррічфлот» шляхом направлення запиту на електронну адресу: crew@urf.ua (з обов’язковим зазначенням Вашого контактного телефону).

Плата за працевлаштування на судна Приватного акціонерного товариства «Судноплавна компанія« Укррічфлот» НЕ СТЯГУЄТЬСЯ!!

Додатково звертаємо увагу, що діяльність крюїнгових агентств підлягає ліцензуванню. Інформацію про наявність ліцензій можливо перевірити за наступним посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/perelik-subyektiv-gospodaryuvannya
Будьте обачними та свідомими!

Для цього необхідно:
 • бути випускником або студентом останніх курсів
 • мати бажання і швидко навчатися
 • бути сміливим і небайдужим
 • успішно пройти співбесіду

Контакти

Ми Вам зателефонуємо!

Оберiть тему